Přeskočit na navigaci

Linkbuilding

THINline » Marketing » Linkbuilding

Linkbuilding - budování zpětných odkazů

Linkbuilding Vám pomůže vybudovat lepší pozici Vašeho webu ve vyhledávačích

Co je linkbuilding?

Linkbuilding se zaměřuje na budování předních pozic Vašeho webu ve vyhledávačích (Google, Seznam, Centrum, apod.) a získávání návštěvníků pro Váš web.

Práce linkbuildingu spočívá ve vytipování a nákupu kvalitních zpětných odkazů z ostatních webů, které pomohou posunout Vaší prezentaci ve vyhledávači výše a zároveň mohou přivést z těchto webů nové zákazníky.

Linkbuilding je jedním z hlavních nástrojů SEO. Pokud máte dobře udělaný web a přesto nedosahujete žádané pozice, může být linkbuilding tím správným řešením, které Váš web ve vyhledávači vyzvedne. Linkbuilding lze provést bez nutnosti zásahů do Vašeho webu, takže Vám můžeme pomoci i když Váš web není zcela ideálně vyrobený.

Co získáte objednáním linkbuildingu

  1. Analýzu vhodných webů - tj. průzkum nabídky a možností nákupu zpětných odkazů na zajímavých webech týkajících se Vašeho oboru. Součástí průzkumu je stručný popis webů, ceny, možnosti nákupu zpětných odkazů, možnosti reklamy, rating webů a další.
  2. Zajištění nákupu zpětných odkazů - tj. cenová vyjednávání, správa rozpočtu a nákup odkazů od provozovatelů webů
  3. Správu a vyhodnocování úspěšnosti
    1. Zjišťování pozic vybraných slov ve vyhledávačích
    2. Vyhodnocení návštěvnosti z jednotlivých odkazů
    3. Reporting (efektivnost jednotlivých odkazů, doporučení pro rozvoj a vyřazování odkazů a přepočtená cena získání zákazníka)