Přeskočit na navigaci

On-line propagace

THINline » Marketing » On-line propagace

Propagace na internetu

Síla propagace na internetu spočívá v cílené, měřitelné a účinné reklamě.

Reklama na portálech

Reklama na portálech je jednou z nejznámějších a nejrozšířenějších metod propagace na internetu. Známe perfektně nabídku největších portálů (Seznam.cz, Centrum.cz, Atlas.cz, Quick.cz, Tiscali.cz) i možnosti, které nejsou tak známé a při tom velmi účinné. Běžně pracujeme s více než 30 českými, slovenskými a nadnárodními portály.

Kontextová reklama a PPC systémy

Kontextová reklama představuje relativně mladý ale o to účinnější nástroj propagace na internetu. Kontextová reklama je postavena na principu připojování reklamy k obsahu, který si návštěvník sám vyžádá nebo vyhledá.

Pay Per Click systémy jsou relativně nové nástroje a nejsou tak rozšířené jako např. portálová reklama, jsou však o to účinnější a efektivnější. PPC systémy umožňují s velmi nízkými náklady oslovit širokou cílovou skupinu. U nás nejrozšířenější systémy PPC jsou eTarget, Google Adwords, BBkontext, Potenza

PR na internetu

Pro oslovení úzce zaměřené cílové skupiny, která není lehce oslovitelná všeobecnou reklamou, využíváme PR nástroje zejména na oborových portálech. Poradíme Vám a zprostředkujeme kvalitní portály, kde je účinné umístit vhodně zvolené články, rozhovory, recenze a další nástroje, které pomohou nejlépe oslovit cílovou skupinu.

Výměnné odkazy

Systémy výměnných odkazů jsou další z možností propagace postavené na společné propagaci při výměně odkazů a velikosti systému mezi jednotlivými účastníky. Výměnné odkazy představují jeden z nejlevnějších nástrojů propagace s možností oslovit konkrétní cílovou skupinu, avšak s nižší zárukou kvality všech účastníků systému.