Přeskočit na navigaci

2004

THINline » » 2004

Stavební sklo [28.12.2004]

Dokončili jsme webdesign firemní prezentace společnosti Stavební sklo s.r.o.. Prezentace je zaměřena na komplexní představení služeb společnosti a profilu společnosti.

Hlavním cílem prezentace je transparentní popis služeb pro potenciální zákazníky. Prezentaci poskytujeme kompletní servis včetně hostingu naší službou Český hosting.

Anglická verze obchodního centra Plzeň [23.12.2004]

Rozšířili jsme internetovou prezentaci Obchodního centra Plzeň o plnou anglickou mutaci. Správa anglické mutace byla přidána k stávajícímu wCMS prezentace.

Anglická verze obchodního centra Letňany [23.12.2004]

Prezentaci Obchodního centra Fontána jsme rozšířili o plnou anglickou jazykovou verzi. Správa anglické jazykové verze je napojena na stávající wCMS prezentace.

Šťastné a veselé Vánoce [23.12.2004]

Přejeme šťastné a veselé prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v příštím roce. Těšíme se na další spolupráci v roce 2005!

Výsledky soutěže s Českým hostingem [20.12.2004]

Vánoční akce Českého hostingu je ukončena. Blahopřejeme všem výhercům a doufáme, že jim výhry budou přinášet radost.

CopyXpress.cz [3.12.2004]

Dokončili jsme webdesign nové prezentace grafického studia Copyxpress.cz. Prezentace byla vystavěna s požadavkem na kompletní změnu grafického provedení a zprovoznění zakázkového systému pro přijímání objednávek on-line.

Vánoční soutěž s Českým hostingem [1.12.2004]

Při příležitosti blížících se vánočních svátků a výročí služby jsme uspořádali Vánoční akci s možností výhry krásných cen a hlavní výhrou digitálním fotoaparátem OLYMPUS C-310 Zoom. Soutežte s Českým hostingem!

MMR - minimalistický web [15.11.2004]

Pro naše přátele z designerského studia MMR jsme vystavěli nový web. Webdesign je postaven na vlastním graf. návrhu hlavního designéra studia Martina Adamce a představuje pohled studia na prostor a estetiku.

Český hosting spravuje již 850 domén [15.11.2004]

Webhostingový portál Český hosting spravuje po 10 měsících provozu více než 850 klientských domén.

Multimediální prezentace Congress Prague [10.11.2004]

Zhotovili jsme multimediální prezentaci představujíci řešení nabízené společností Congress Prague při profesionální organizaci společenských akcí. Prezentace je vytvořena technologií flash v české a anglické jazykové mutaci. On-line verze je k dispozici na webu www.congressprague.cz

C&C Leasing [4.11.2004]

Společnost CAC Leasing, a.s. získala novou internetovou prezentaci. Webdesign je postaven na námi dodaném grafickém návrhu, který se účastnil výběrového řízení. Celý vývoj a dodání webu zajistila společnost AMI a.s..

Peněženka pro Mall.cz [3.11.2004]

Pro společnost Internet Mall, a.s jsme zpracovali flash verzi služby PENĚŽENKA, která umožňuje ověřit cenu zboží v obchodech Internet Mall pomocí mobilního telefonu. Flash poskytuje uživatelům možnost vyzkoušet si hravou formou funkcionalitu reálné služby PENĚŽENKA.

Nová doména pro Český hosting [3.11.2004]

Český hosting získal novou oficiální doménu cesky-hosting.cz.

Májové hepatologické dny 2005 [2.11.2004]

Spustili jsme novou prezentaci kongresu Májové hepatologické dny 2005 postavenou na kongresovém portálu congressprague.cz. Prezentace je zhotovena ve 2 plných jazykových mutacích - česky a anglicky. Administrace obsahu je napojena na systém kongresového portálu. Webdesign je proveden v souladu s grafickým provedením kongresových tisků.

Palace Cinemas - Slováč [18.10.2004]

Zhotovili jsme webdesign pro nový projekt Palace Cinemas - Hrubá nekázeň ve Slováči. Projekt je zaměřen na zpřístupnění multiplexu Slovanský dům pro studenty a mladé lidi.

TESCO - Obchodní centrum Fontána [15.10.2004]

Spustili jsme novou prezentaci pro Obchodní centrum Fontána v Karlových Varech. Prezentace představuje přednosti obchodního centra a seznamuje s možnostmi relaxace a zábavy při nakupování.

TESCO - Obchodní centrum Plzeň [15.10.2004]

Dododali jsme webdesign nové prezentace představující Obchodní centrum Plzeň. Prezentace má za úkol seznámit návštěvínky s výhodami centra, snadnou dostupností a rozmanitou možností nakupování.

TIME OUT - Flash hra Hawaii [1.10.2004]

Současně se soutěží Hawaii, která právě probíhá ve značkových prodejnách TIME OUT, jsme vyrobili i flash hru s touto tématikou. Návštěvníci webu TIME OUT si mohou vyzkoušet hru nanečisto a zároveň vyhrát slevové kupóny na nákup oblečení.

TIME OUT - HAWAII [24.9.2004]

Provedli jsme rebranding designu internetové prezentace značkového oblečení TIME OUT. Webdesign je nově proveden v souladu s právě probíhající soutěží o zájezd na Hawaii při nákupu v TIME OUT Original stores.

Euroagentur - čínská verze [23.9.2004]

Dokončili jsme webdesign čínské verze firemní prezentace pro našeho klienta Euroagentur Praha. Průběh webdesignu byl charakteristický nutností úzké spolupráce s překladatelem a vyšší náročností na zpracování HTML.

European conference of apidology 2006 [21.9.2004]

Dodali jsme webdesign prezentace kongresu EUROPEAN CONFERENCE OF APIDOLOGY 2006 organizovaného společností Congress Prague. Prezentace je postavena na modelu kongresového portálu www.congressprague.cz s kompletní obsluhou ze strany klienta prostřednictvím wCMS portálu. Webdesign byl postaven s důrazem na jednotný vzhledu grafiky a tiskových materiálů kongresu.

TIME OUT podzim/zima 2004 [1.9.2004]

Zhotovili jsme novou prezentaci kolekce TIME OUT podzim/zima 2004. Prezentace spolu s novým obsahem dostala kompletní redesign včetně změny struktury pro zvýšení použitelnosti a usnadnění rozvoje prezentace pro rostoucí potřeby klienta.

TESCO - Obchodní centrum Letňany [19.8.2004]

Pro TESCO ČR a.s. jsme dodali zcela novou tvář webové prezentace Obchodního centra Letňany a nový styl komunikace na internetu. Součástí redesignu byla restrukturalizace prezentace pro zvýšení použitelnosti, optimalizace pro vyhledávače a zavedení wCMS pro správu obsahu prezentace zákazníkem.

Prezentaci zajišťujeme kompletní servis včetně technického zázemí na službě Český hosting.

Supersport.cz [16.7.2004]

Provedli jsme redesign firemní prezentace supersport.cz obchodní a marketingové společnosti SUPER SPORT s.r.o. Web je zaměřený na představení společnosti, její činnosti a nabídky zprostředkování pronájmu různých reklamních formátů. Součástí dodávky byl i redesign firemního loga.

PostgreSQL v nabídce Českého hostingu [25.6.2004]

Rozšířili jsme nabídku služby Český hosting o databázový systém PostgreSQL. K jedné doméně můžete nyní využívat dvě databáze. Více informací naleznete na stránkách Český hosting.

Domácí pekárny [23.6.2004]

Zhotovili jsme design pro novou prezentaci domaci-pekarny.cz zaměřenou na představení vlastností a výhod moderních domácích pekáren, včetně zajímavých rad a typů pro příznivce těchto produktů a pečení.

Soutěž TIME OUT a Česká pětka s Kofolou [14.6.2004]

Dodali jsme kreativu a výrobu sady propagačních materiálů pro on-line reklamní kampaň soutěžě TIME OUT a Česká pětka s Kofolou.

3.konference pracovní skupiny akutní kardiologie [3.5.2004]

Spustili jsme novou www prezentaci pro podporu 3. konference Pracovní skupiny Akutní kardiologie České kardiologické společnosti. Webdesign vychází z grafiky tiskových dokumentů a charakteru připravované konference. Prezentace je postavena na systému kongresového portálu Congress Prague.

Český hosting po 3 měsících [14.4.2004]

Služba Český hosting po 3 měsících provozu spravuje 200 domén.

Newfinances.cz [8.4.2004]

Dokončili jsme webdesign nové prezentace společnosti NEWFINANCES s.r.o. podnikající v oboru finančního poradenství a nakladatelství. Prezentace informuje o všech oblastech činností společnosti. Webdesign vychází z corporate identity objednavatele definovaného logotypem. Prezentace je provedena v české a anglické jazykové mutaci s komplexním administračním rozhraním (wCMS).

Prague Hepatology Meeting 2006 [19.3.2004]

Dokončili jsme www prezentaci pro podporu kongresu Prague Hepatology Meeting 2006, postavenou na systému kongresového portálu congressprague.cz. Webdesign vychází z požadavku zachování tradice grafického provedení kongresů Prague Hepatology Meeting.

Cristalis food&beverage.Praha [16.3.2004]

Spustili jsme novou firemní prezentaci společnosti Cristalis food&beverage.Praha. Cílem prezentace je představit společnost a seznámit návštěvníky s nabídkou produktů ve virtuálním katalogu doplněném o možnost pohodlné objednávky dovážených luxusních vín.

Prezentace je vybavena komplexním administračním rozhraním (wCMS) pro on-line správu obsahu prezentace v plné české a anglické jazykové mutaci, prezentace je připravena pro italskou jazykovou mutaci. Webdesign jsme zpracovali s důrazem na čistotu a eleganci provedení.

TIME OUT [12.3.2004]

Dodali jsme nové řešení produktové prezentace značkového oblečení TIME OUT společnosti GUT. Webdesign prezentace byl vytvořen v souladu s branding identity značky TIME OUT. Hlavní náplň prezentace tvoří katalog kolekce jaro/léto 2004 spravovaný prostřednictvím na míru vytvořeného administračního rozhraní (wCMS). Prezentace je připravena pro integraci s ostatními aplikacemi IS společnosti GUT.

Rozšíření služeb [8.3.2004]

Naší nabídku služeb: webdesign, webhosting a propagace jsme rozšířili i o samostatně poskytovanou službu optimalizace prezentace pro vyhledávače (SEO) veřejnosti.

Intercath 2004 [21.1.2004]

Zprovoznili jsme v pořadí 3. kongresovou prezentaci Intercath 2004 postavenou na kongresovém systému Congress Prague. Prezentace je provedena v plné české a anglické jazykové mutaci. Webdesign prezentace je proveden v souladu s tiskovými materiály kongresu.

Realmarket.cz [15.1.2004]

Spustili jsme provoz nového realitního serveru Realmarket.cz. Server Realmarket.cz je zaměřen na propojení poptávajících a nabízejících subjektů formou otevřeného tržiště. Server nabízí každému účastníkovi pohodlný redakční systém pro správu svého účtu a vložených inzerátů.

Server byl vyvinutý s hlavním důrazem kladeným na osobitý webdesign a minimální náklady na provoz, správu a údržbu. Zaměřili jsme se na pohodlí správce serveru i jednotlivých uživatelů. Redakční systém umožňuje samostatnou správu inzerátů úživateli s minimálním dohledem správce. Server má implementované funkce pro automatickou úpravu fotografií vkládaných spolu s inzeráty dle potřeb a specifik serveru a navrženého designu.

Congress Prague [15.1.2004]

Dokončili jsme webdesign nového portálu congressprague.cz pro Congress Prague s.r.o. zaměřený na kongresovou problematiku, podporu komunikace a komplexní péči o kongresové zákazníky. Portál tvoří hlavní část restrukturalizace komunikačních kanálů klienta za účelem optimalizace a modernizace komunikace se zákazníky prostřednictvím nových médií a zkvalitnění poskytovaného informačního servisu.

Portál disponuje dynamickým katalogem, který spojuje obsahy jednotlivých kongresových prezentací, pro které je vystaveno unikátní administrační rozhraní (wCMS) určené ke správě obsahu. Idea portálu je postavena na centralizované správě a dokonale převoditelném obsahu mezi portálem a prezentacemi.

Nové služby Českého hostingu [15.1.2004]

Spustili jsme nový portál služby Český hosting. Portál nabízí systém pro objednávku služeb webhosting a registrace domén, klientskou sekci pro správu domén a hostingových účtů, podrobnou nápovědu a další informace o webhostingu.

Úpravy na Českém hostingu [12.1.2004]

Provedli jsme upgrade a spustili jsme novou verzi hostingového portálu Český hosting. Hostingová služba je plně spravována pomocí vlastního informačního systému postaveného na bázi intranet, vyvinutého na míru této služby, spolu s administračním rozhraní pro správu front-end prezentace portálu.

Provedení portálu je optimalizované pro rychlost, dostupnost, přehlednost a uživatelský komfort zákazníků. Hostingová služba je vybavena vlastní klientskou sekcí pro přímou správu hostingových účtů zákazníky. Portál poskytuje uživatelům přístup ke všem aplikacím nabízených se službami hostingu.

1. československé symposium IBD [9.1.2004]

Spustili jsme kongresovou prezentaci 1. československého symposia IBD. Prezentace je v pořadí druhou prezentací postavenou na systému kongresového portálu společnosti Congress Prague. Prezentace je provedena v české jazykové mutaci. Systém kongresového portálu umožňuje spravování kompletního obsahu prezentace ze strany Congress Prague prosřednictvím pokročilého administračního rozhraní. Prezentace je graficky sladěna s ostatními tiskovými a propagačními materiály kongresu.

Kongres Schering-Plough CEAG [6.1.2004]

Spustili jsme prezentaci kongresu Schering-Plough CEAG - INNOVATIONS IN HCV TREATMENT CLINICAL AND PRACTICAL IMPLICATIONS. Prezentace kongresu Innovations je první prezentací postavené na systému kongresového portálu vyvíjeného pro našeho klienta Congress Prague s.r.o.. Prezentace je napojena na unikátní administrační rozhraní portálu congressprague.cz. Grafické provedení je sladěno s tiskovými a propagačními materiály kongresu, obsah prezentace je proveden v plné české mutaci a zkrácené anglické mutaci.