Přeskočit na navigaci

2007

THINline » » 2007

Webdesign Obchodních center Olympia [16.11.2007]

Obchodní centra Olympia Mladá Boleslav a Olympia Teplice mají nové webové prezentace.

Zákazníci mohou nyní nalézt veškeré informace o centru, obchodech, akcích i aktuálních slevách, na živých a stále aktualizovaných stránkách. Při tvorbě jsme se zaměřili zejména na svěží design, přehlednost a pohodlnou správu obsahu redakčním systémem.

Nový TIME OUT 2007 [17.9.2007]

Spustili jsme web nové podzimní-zimní kolekce TIME OUT 2007. Nová kolekce již tradičně přináší novou grafiku webu a katalog nových produktů a image fotek.

Povltavské mlékárny, a. s. [10.9.2007]

Provedli jsme redesign webu Povltavských mlékáren, výrobce oblíbených sýrů Sedlčanský hermelín, Tartare a Lučina.
Nový web kromě aktuálních informací, historie výroby a produktového katalogu, nabízí moderní a dobře použitelný design.

Gaudeamus Igitur 2007 [3.9.2007]

S novým ročníkem festivalu Gaudeamus Igitur získává web nový design a připravují se nové soutěže pro rok 2007.

Art of Travel [25.7.2007]

Spustili jsme nový web cestovní agentury Art of Travel zaměřující se na exotickou a poznávací dovolenou z celého světa, zejména pak Asijských destinací. Art of Travel je významná cestovní agentura zaměřená zejména na exkluzivní zastoupení hotelů a jejich prodej cestovním kancelářím. Nový web je proto orientován jak na turisty samotné, tak na cestovní kanceláře, s možností on-line objednávky vybraných hotelů a možností platby kreditní kartou.

Skalík Consulting [13.7.2007]

Pro významnou konzultační společnost Skalík Consulting působící zejména v moravsko-slezském regionu jsme zhotovili jednoduchý moderní web. Web představuje oblasti činností společnosti, nabízené služby a zejména reference realizovaných služeb. Web zároveň slouží na svém pozadí jako extranet a systém pro řízení projektů a konzultantských týmů společnosti.

Zenova Services [10.7.2007]

Společnost Zenova services s.r.o. patří mezi největší úklidové firmy u nás se zastoupením ve 110 městech České republiky. Široké spektrum úklidových služeb si vyžádalo novou prezentaci, která přehledně informuje návštěvníky o nabídce společnosti. Struktura webu pomáhá návštěvníkům rychle najít informace o historii společnosti, kontaktech, nabídce, získaných certifikátech i seznam nejdůležitějších referencí. Samozřejmostí je přehledný formulář, který okamžitě umožňuje odeslat poptávku na konkrétní úklidové služby.

Hostel Olet [1.7.2007]

Pro letní YOUTH HOSTEL OLET v centru Prahy jsme zpracovali moderní prezentaci. Stránky jsou orientovány na mladé lidi, zejména studenty, kteří hledají v Praze v době prázdnin levné ubytování. Zvolili jsme jednoduchou a přehlednou grafiku se svěžími barvami. Nová struktura webu usnadňuje orientaci na stránkách a zejména úvodní stránka poskytuje rychlý a jasný přehled co Hostel Olet nabízí, kde se nachází a komu je určen. Nově je na stránkách možnost on-line rezervace ubytování, kde zájemce ihned zjistí cenu objednávky. Stránky přehlednou formou návštěvníkům nabízejí informace, které hledají a tím šetří jejich čas i provozovatele prezentace.

Letoun C-27j pro Rumunsko [15.6.2007]

Mezinárodní web dopravního vojenského letounu C-27J Spartan jsme rozšířili od Rumunskou jazykovou verzi. Web již plně zastává propagaci letounu v 5ti evropských jazykových verzí. Alenia Aeronautica zároveň oslavila 13.6.2007 velký úspěch, kdy C-27J Spartan zvítězil ve výběrovém řízení JCA jako řešení pro armádu a vzdušné síly US.

Kensington Partner [15.6.2007]

Pro české zastoupení společnosti Kensington jsme zpracovali prezentaci, která je určena prodejcům, resellerúm a distributorům produktům Kensington v ČR. Společnost Kensington Technology Group již 25 let vytváří počítačové příslušenství, které vždy přináší nové možnosti a řešení. Nový web www.kensingtonpartner.com nyní poskytuje partnerům kompletní informace o všech produktech, fotky, datasheety, návody i manuály včetně informací o možnosti podpory prodeje.

Design Vlašim [25.5.2007]

Připravili jsme design pro turisticky orientovaný web o městu Vlašim. Design si klade za cíl zejména co nejpoužitelněji představit obsah a efektivně představit město Vlašim a jeho okolí.

Midkiff Consultancy Services [18.5.2007]

Provedli jsme redesign webu společnosti Midkiff Consultancy Services, která se zabývá konzultační a obchodní činností v oblasti obranných vojenských systémů a v oblasti poradenství s realizací offsetových programů a technologických transferů. Nový web zejména poskytuje detailní informace z jednotlivých oblastí činnosti společnosti v uživatelsky příjemné formě a zpravodajskou část o aktuálním dění v oboru.

Microsite Velká soutěž ZEPTER [15.5.2007]

Pro společnost ZEPTER International, světoznámého výrobce exkluzivního spotřebního zboží zaměřeného na zlepšení životního stylu jsme vyrobili microsite podporující Velkou soutěž ZEPTER o 1000 cen a Škodu Roomster. Návštěvníci webu se mohou nejen seznámit s pravidly soutěže, ale také se zapojit do soutěžení o některou z cen on-line.

Lyžování Jizerské hory [2.4.2007]

Dodali jsme jednoduchý a čistý grafický design pro nově vytvořený web Lyžování Jizerské hory, který si klade za cíl podpořit oblast Jizerských hor a radovánek z lyžování.

Letoun C-27j pro Bulharsko [30.3.2007]

WWW prezentaci letounu C-27j, jsme rozšířili o kompletní bulharskou verzi. Námi vytvořený web bude díky kvalitě obsahu a zpracování sloužit jako hlavní komunikační kanál pro celou střední a východní Evropu.

TIME OUT 2007 kolekce jaro-léto [7.3.2007]

Nová jarní kolekce TIME OUT 2007 a nový jarní web se spoustou novinek.

Webdesign Roubenky [25.2.2007]

Vytvořili jsme grafický design pro nově vzniklý web rekreačního střediska Zlatník.

Jarní design NC Eden [15.2.2007]

Webu Nákupního centra Eden jsme dodali nový jarní design v souladu s aktuální grafikou centra.

Český hosting slaví 3. rok [30.1.2007]

Naše služba Český hosting oslavila v lednu 3. rok na českém trhu.

Ke slavení toho bylo hodně: za pouhé 3 roky jsme se díky stále rostoucí oblibě probojovali mezi deset největších poskytovatelů webhostingu v ČR na celkovou 8. pozicí, získali jsme ocenění Webhoster roku, hostujeme více než 6500 domén, registrujeme přes 30 různých typů národních i nadnárodních domén a naše portfolio stále rozšiřujeme o další služby.

Český hosting poskytuje předně služby webhosting, registrace domén a provoz dedikovaných serverů. S detailní nabídkou se můžete seznámit na webu Českého hostingu.

Adrex.cz [15.1.2007]

Provedli jsme rozsáhlý redesign a vytvoření unikátního redakčního systému pro jeden z nejnavštěvovanějších portálů o adrenalinových sportech Adrex.cz

IKA INVEST [10.1.2007]

Spustili jsme webovou prezentaci společnosti IKA INVEST www.ikainvest.cz, která se transformovala z původní společnosti DEFINE.

Alliance Trade pro Evropu [10.1.2007]

Webovou prezentaci a e-shop společnosti Alliance Trade Group jsme rozšířili o 4 evropské jazykové mutace.

Těšíme se na spolupráci v roce 2007 [1.1.2007]

Přejeme vše nejlepší v roce 2007 a těšíme se na letošní spolupráci.