Přeskočit na navigaci

2008

THINline » » 2008

Businessclub [20.11.2008]

Exkluzivní společenský klub Prague Business Club má novou prezentaci. V rámci realizace jsme přepracovali design, informační strukturu a zejména funkcionalitu. Nový web nabízí klubu řadu nových funkcí pro komunikaci se členy a podporu organizace společenských akcí.

Solný Chrám [10.11.2008]

Spustili jsme nový web Solné jeskyně Letňany. Web nabízí nejen představení služeb jeskyně, ale také pohodlnou možnost on-line rezervace a objednávek termínů návštěv, řadu slev pro rodiny s dětmi a další výhody.

Cristalis e-shop [24.10.2008]

V e-shopu vín a delikates Cristalis.cz, můžete najít novou kolekci nabídku luxusních italských vín společnosti Cristalis food & beverage Praha. Spolu s komplexní aktualizací katalogu nabízí e-shopu řadu nových funkcí pro zpříjemnění nákupu.

Flash TIME OUT UNDIES [22.10.2008]

TIME OUT uvádí svou první kolekci dámského spodního prádla a na webu samozřejmě nemůže chybět. Prohlédněte si novou kolekci focenou na půvabných modelkách ve flash katalogu TIME OUT UNDIES.

Prezentace IKA holding, a.s. [7.10.2008]

Pro nově založenou společnost IKA holding, a.s. jsme vyrobili novou webovou prezentaci ikaholding.cz. Webdesign vychází z korporátní grafiky původních společností IKA a Define. Prezentace představuje základní oblasti činností společnosti a je postavena na našem řešení redakčního systému THINCMS.

TIME OUT JEANS 2008 [26.9.2008]

Web TIME OUT má ode dneška samostatnou část jen a jen o jeans z kolekce podzim/zima 2008. Prezentace je připravena plně ve flashi a ocenit můžete nafocení jeans na reálných modelech a ne na figurínách. Vedle klasických fotek jeans si tak můžete prohlédnout také různé detaily jak vypadají přímo při nošení.

Prohlédněte si prezentaci JEANS TIME OUT FALL/WINTER 2008.

PFA 2008 [17.9.2008]

Nový ročník Pražské filmové akademie je připraven - místem konání bude již tradičně Palace Cinemas Slovanský dům. Web PFA.cz opět přináší aktuality o chystaném pořadu, setkání se zajímavými osobnostmi a možnost on-line přihlášku na tuto událost.

TIME OUT FALL WINTER 2008 [11.9.2008]

Nový TIME OUT je tady! S přicházejícím podzimem představuje TIME OUT svou novou kolekci na novém webu.

Přijďte si prohlédnout novou podzimní a zimní kolekci TIME OUT a prohlédněte si aktuální katalog naživo ve videu. Nový web TIME OUT na Vás čeká...

Webdesign NRC [2.9.2008]

Vytvořili jsme nový web pro společnost Nordmann, Rassmann Czech Republic s.r.o., dovozce a specializovaného distributora širokého spektra přírodních a chemických surovin, produktů a přísad z celého světa.

Realizace zahrnovala kompletní analýzu webu, návrh struktury, tvorbu unikátního webdesignu a vystavění webu na našem řešení redakčního systému. Web nabízí přehled produktů a produktových skupin NRC, představení společnosti a další zajímavé informace pro potenciální zákazníky.

Gaudeamus Igitur 2008 [15.8.2008]

Nový ročník Gaudeamus igitur Made in Gambrinus 2008 proběhne 25.9. – 16.10.2008. Jako tradičně má web nový design, kompletní popis akcí a účinkujících, a také nové zajímavé on-line soutěže.

Redesign Cornis [6.8.2008]

Web zážitkové agentury Cornis, získal nový veselejší vzhled spolu s rozšířením informací o poskytovaných službách a novou strukturou typů zážitků a dárků. Stačí si jen vybrat.

TLAK SMOLÍK [1.7.2008]

Pro společnost TLAK SMOLIK s.r.o. jsme zhotovili jednoduchou moderní webovou prezentaci. Web komplexně představuje oblasti činnosti firmy, nabízené služby a reference realizovaných služeb.

Redesign Congress Prague [10.6.2008]

Portál kongresového pořadatele Congress Prague si dneškem oblékl nový design. Nový design poskytuje zejména více prostoru pro stále rozmanitější obsah kongresových akcí, inovovoané rozložení klíčových stránek pro lepší použitelnost a svěží vzhled.

Průvodce TESCO centry SR [16.4.2008]

Slovenská centra řetězce TESCO mají ode dneška vlastní rozcestník dostupný na www.ocgaleria.sk

Rozcestník informuje o poloze a hlavních akcích stávajících center OC Galéria Trnava a OC Galéria Nitra

OC Galéria Nitra [15.4.2008]

TESCO SR otvírá nové obchodní centrum OC Galéria v Nitře.

OC Galéria nabízí svým zákazníkům prostřednictvím www stránek informace o všech obchodech, akcích i novinkách a dění kolem centra. OC Galéria je tak další přírůstek do rodiny webů obchodních center, které dodáváme a spravujeme pro TESCO ČR a SR.

TIME OUT 2008 jaro-léto [31.3.2008]

Jaro je plné barev a TIME OUT opět prezentuje v plné kráse a s novým webem kolekci pro jaro a léto 2008!

Novinkami webu jsou flashové miniprezentace katalogu, vybraných kolekcí jeans nebo mikin a další malá překvapení. Zákazníci jako již 8 předchocích sezón najdou na webu pohodlný katalog modelů i informace o aktuálních cenách a akcích. Prohlédněte si web nové kolekce TIME OUT 2008.

Redesign TESCO center [26.3.2008]

Weby obchodních center z řetězce TESCO, kterým dlouhodobě zajišťujeme řešení, dostaly s přicházejícím jarem zcela nový vzhled.

Modernizovali jsme zejména v přehlednosti a použitelnosti návrhu v návaznosti na dlouhodobou prací s návštěvností webů center. Spolu s novým designem jsme přidali řadu nových funkcí, které zpříjemní používání webu a vyhledávání informací. Přesvědčte se sami! OC Plzeň, OC Fontána, OC Galerie, OC Silesia

Facelift Kensington Partner [3.3.2008]

Partnerský program Kensington prošel faceliftem do korporátní podoby nového partnerského programu Kensingtonu. Námi dodané řešení zajišťuje informační podporu celé distribuční síti v ČR a je začleněno do korporátního systému komunikace.

Flash promo TIME OUT [4.2.2008]

TIME OUT přichází s novou kolekcí Jean a mikin. Pro prezentaci promo produktů jsme připravili samostatnou flash prezentaci

Velká milionová hra ZEPTER [1.2.2008]

Po úspěšné Velké hře ZEPTER z roku 2007, spouštíme nový ročník o ještě zajímavější a poutavější ceny.

Soutěžní web Zepterhra.cz umožňuje soutěžícím seznámení s cenami a zapojení se do Velké milionové hry on-line.

BOB DANCE [15.1.2008]

Časopis BOB DANCE má svůj web. BOB DANCE je nový časopis pro milovníky tance, taneční hudby a nezávislého životního stylu.

Web BOBa přináší návštěvníkům vždy aktuální informace o vydaných číslech, spoustu zajímavých článků, kalendář tanečních akcí a možnost objednat si předplatné časopisu.

Těšíme se na spolupráci v roce 2008 [1.1.2008]

Přejeme vše nejlepší v roce 2008 a těšíme se na naši spolupráci.