Přeskočit na navigaci

2009

THINline » » 2009

Nejlepší webhosting PHP + MySQL [1.12.2009]

V soutěži TOP HOSTINGY 2009 jsme získali 1. místo v hlasování veřejnosti v kategorii Nejlepší webhosting PHP + MySQL.

Spuštění internetového portálu Stopcity [1.11.2009]

Po dlouhodobém vývoji jsme spustili internetový portál Stopcity.cz. Stránky obsahují velký výběr ubytovacích kapacit v Praze. U každé kapacity je uveden detailní popis, fotogalerie, podrobný ceník a kalendář obsazenosti. Web je zpracován v 6 jazykových mutacích.

Oelberger.cz [1.5.2009]

Spustili jsme nový aukční portál Oelberger.cz, který nabízí aukce a prodej starých mincí a bankovek, se zaměřením na obodbí vlády Habsburků. Portál sdružuje komunitu numismatiků, umožňuje obchdování s cennými sběratelskými kousky a poskytuje odborné informace z oboru numismatiky.

Nový Český hosting [1.4.2009]

Spustili jsme nový web naší služby Český hosting. Český hosting má kompletně nový design, nenechali jsme při starém vlastně vůbec nic a zaměřili jsme se na lepší použitelnost a rozšíření informací. Ostatně pojďte se podívat na nový Český hosting sami.

Jarní TIME OUT 2009 [27.2.2009]

Rok se s rokem sešel a je tu další jaro-letní kolekce trendy oblečení TIME OUT. Nová kolekce si vyžaduje nový web, nové provedení a spoustu novinek vůbec. Prohlédněte si novou kolekci TIME OUT jato-léto 2009

Prckoviště [23.2.2009]

Spustili jsme nový portál Prckoviště.cz zaměřený na nejmenší ratolesti. Portál nabízí možnost zdarma vytvořit osobní stránky Vašeho potomka s fotogalerií, deníkem jeho růstu a dalšími informacemi pro sdílení radosti z Vašeho děťátka s Vaší rodinou i přáteli. Placená verze pak nabízí rozšířené možnosti prezentace i komunikace s každým kdo se o Vašeho potomka zajímá.

EST [1.2.2009]

Přepracovali jsme web společnosti Elektro System Technik. Web vznikl na základě návrhu dodaného klientem realizovaném na našem redakčním systému THINCMS.

Combitrading [12.1.2009]

Redesignovali jsme kompletně web společnosti Combitrading. Nový web nabízí kompletně novou informační strukturu a zejména on-line katalog produktů a podporovaných řešení společností.