Přeskočit na navigaci

2010

THINline » » 2010

Spuštění nového webu www.czfcdb.cz [15.12.2010]

Dnes 15.12.2010 jsme spustili další web. Jedná se o databázi složení potravin, kde můžete najít informace, kolik jakých látek Vaše oblíbená potravina obsahuje. V České republice se jedná o vůbec první on-line databázi tohoto typu.

Nová podzimní kolekce Time Out [9.9.2010]

Opět se sešel rok s rokem a je tu další kolekce podzim/zima trendy oblečení TIME OUT. A jako vždy nová kolekce vyžaduje nový web, který podrthne její jedinečnost. Prohlédněte si novou kolekci TIME OUT podzim-zima 2010.

Zpravodajství VZ24.cz [5.6.2010]

Vyrobili jsme nový zpravodajský portál VZ24.cz zaměřený na denní zpravodajství o veřejných zakázkách a o všem kolem veřejných zakázek.

Portál nabízí zpravodajství, sledování vybraných kauz, zpravodajství do e-mailu, analýzy a mnoho dalších služeb.

Knihovna digitálních dokumentů [17.5.2010]

Dnes 17.května 2010 jsme spustili dlouho připravovaný projekt, který umožní přístup k digitálním dokumentům zrakově postiženým uživatelům internetu. Zadavatelem zakázky je Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky, která se o běh knihovny stará. Každý týden do knihovny přibývají nové a nové dokumenty a díky tomuto projektu jsou snáze přístupné i zrakově postiženým.

Kodiaq ve slovenské verzi [6.4.2010]

Po Velikonocích došlo k rozšíření aukčního serveru Kodiaq o slovenskou jazykovou mutaci. Nyní je tento server k dispozici v české a slovenské jazykové verzi. Součástí realizace byl návrh, vývoj a implementace řešení, které umožní uživatelům účastnit se aukcí bez ohledu na měnu či jazyk.

Spuštění nových stránek obchodního centra OC Šestka [1.4.2010]

Na Apríla jsme pro Vás spustili nové stránky obchodního centra na Praze 6 OC Šestka. Na stránkách naleznete aktuální informace o dění v centru, přehled obchodů, kontaktní informace a řadu zajímavých akcí jak samotného centra, tak obchodnů, které v něm naleznete.

TIME OUT Denim [20.3.2010]

Připravili jsme pro Vás flashovou prezentaci jeans produktů značky Time Out, kterou si můžete prohlédnout na adrese www.timeoutjeans.com.

Sedlčanský Pepa slaví svátek [19.3.2010]

Sedlčanský Hermelín Pepa slaví svátek!!

Na Pepův svátek byla spuštěna nová internetová prezentace, na které naleznete nejen informace o svém oblíbeném sýru, ale kromě toho na Vás na stránkách www.sedlcansky.cz čeká spousta zábavy - vtipné hlášky, zábavná videa a také Pepův fanshop se zajímavými dárky - to vše na stránkách www.sedlcansky.cz

Jarní redesign TIME OUT [19.3.2010]

Jako každé jaro také letos jsme s nástupem nové kolekce připravili také nový kabát pro webové stránky. Kromě nového vzhledu na webu www.time-out.topřibylo i nové video a některé další funkce, které Vám pomohou s výberěm oblečení z nové jarní/letní kolekce pro rok 2010.

Spolehlivé servery [1.3.2010]

Uvádíme web Spolehlivé servery, na kterém naleznete nabídku pronájmu managementu virtuálních serverů a dedikovaných serverů naší služby Český hosting.

OC Galeria Dunajská Streda [4.2.2010]

TESCO SR otvírá nové obchodní centrum OC Galéria v Dunajské Strede.

V souvislosti s otevřením nového obchodního centra byla spuštěna i nová webová prezentace všech obchodních center Galéria.

OC Galéria nabízí svým zákazníkům prostřednictvím www stránek informace o všech obchodech a jejich služeb, akcích i novinkách a dění kolem centra. OC v Dunajské Stredě je tak další přírůstek do rodiny webů obchodních center, které dodáváme a spravujeme pro TESCO ČR a SR.