Přeskočit na navigaci

2011

THINline » » 2011

Businessclub.cz [15.12.2011]

Prague Business Club nabízí na svém webu novou uživatelskou funkcionalitu, a zároveň jsme provedli designový refresh webu.

TIME OUT eSHOP [15.11.2011]

TIME OUT rozšiřuje eSHOP na Slovensko.

Zenova.cz [9.9.2011]

Provedli jsme redesign webu Zenova.cz. Seznamte se s nabídkou profesionálních služeb správy nemovitostí, úklidových služeb a údržby zeleně.

ArtReal.cz [2.9.2011]

Spustili jsme nový web realitní společnosti ArtReal.cz

Wing Chun Praha [23.3.2011]

Škola bojového umění Wing Chun Praha má nový web. Web jsme postavili na nejnovější 3. generaci našeho redakčního systému

Jaro klepe na dvěře v OC Tesco [21.3.2011]

První jarní den slavíme i my - k této příležitosti jsme pro vás připravili i nový jarní motiv obchodních center Tesco.

TIME OUT Jaro/léto 2011 [2.3.2011]

Jaro přichází a s ním i nová kolekce TIME OUT Jaro / Léto 2011. V novém webu najdete opět přehled kolekce, aktuálních novinek na prodejnách, on-line katalog celé kolekce, přehled prodejen a další užitečné informace.

Nové dárky ze Sedlčan [1.3.2011]

Sedlčanský Pepa si pro vás připravil zbrusu nové dárky - peportmonku a pepapuče. Kromě nových dárků byla aktualizována i funkcionalita původního Pepošopu. Nové řešení přináší zjednodušení adminsitrace produktů a také objednávkový proces. Změnu zaznamenají nový a stávající zákazníci webu, neboť došlo i k rozšíření funkcionality uživatelských účtů. Sbírejte pepíny a získejte zajímavé dárky.

Luštětě s OC Šestkou [1.3.2011]

Obchodní centrum Šestka v únorovém čísle svého magazínu přináší křížovku o zajímavé ceny. Na stránkách centra naleznete formulář pro zaslání řešení křížovky a pokud se na Vás usměje štěstí, můžete to být právě vy, kdo získá jeden z připravených dárkových balíčků.

KDD - Online prohlížení časopisů [25.2.2011]

Ve spolupráci se Sjednocenou organizací nevidomých a slabozrakých ČR (SONS ČR) jsme pro uživatele Knihovny Digitálních Dokumentů zprovoznili funkcionalitu, která všem zaregistrovaným umožňuje čtení časopisů online přímo v prostředí internetového prohlížeče.

Bouda Máma wellness hotel [10.2.2011]

Provedli jsme kompletní redesign webu wellness hotelu Bouda Máma. Web dostal nový grafický kabátek, kompletně nový engine našeho redakčního systému 3. generace a novou strukturu. Rozšířeno bylo všech 5 jazykových mutací.

Zepter hra 2011 v novém designu [3.1.2011]

Začíná další ročník milionové hry. S ním přichází nové příložitosti, nové výhry a samozřejmě také nová podoba internetových stránek, které jsme pro vás připravili společně se společností Zepter.

Zima v OC Tesco [1.1.2011]

Zima je stále v plném proudu a spolu s ní vám přínášíme i chladivý zimní motiv stránek obchodních center Tesco ČR, slovenských obchodních center, OC Letňany a také na stránkách nákupního centra EDEN.