Přeskočit na navigaci

Spolupráce

THINline » Profil » Spolupráce

Co Vám můžeme při spolupráci nabídnout

Internetová řešení nabízí stovky firem v různé kvalitě a za různou cenu. Výběrem vhodného partnera můžete udělat mílový krok vpřed nebo si naopak cestu uzavřít. Pokusíme se Vám vybírání usnadnit a uvést hlavní přednosti spolupráce s námi.

Naše schopnosti

Nabídneme Vám širokou škálu služeb týkajících se Internetu a marketingu, podpořenou více než 4letou zkušeností v oboru. Služby zakládáme na vysoké kvalitě, odbornosti a zejména detailním přehledu v možnostech současných technologií.

Naše ceny

Nenabídneme Vám nejnižší cenu na trhu, ale nabídneme Vám optimální poměr kvalita/cena. Doporučíme Vám za co platit, co je zdarma a čeho se vyvarovat, abyste zbytečně nekupovali něco co nepotřebujete, ale naopak maximálně využili dostupné možnosti.

Rozhodující otázkou u webů je: "jaká je cena získaného zákazníka" a u informačních systémů: "jaká je hodnota kvalitní informace".

Co jsme již dokázali

Od svého vzniku jsme dokončili více než 150 projektů, od malých webů po rozsáhlé komunikační systémy. Ukázky naší práce naleznete v našich referencích.

Spolupracujeme s malými společnostmi i mezinárodními korporacemi a snažíme se nabídnout vždy nejefektivnější řešení. Spokojený zákazník je pro nás největší odměnou a nejvyšším cílem.