Přeskočit na navigaci

Reference adrex

THINline » Reference » Adrex

Adrex

picture 1 picture 2 picture 3 picture 4

Prezentace: www.adrex.cz

Zadavatel: David Matuška
Realizace: 10/2005 - 1/2007
Vývojový tým: Vedoucí projektu: Ing. Pavel Zedník
Design a kódování: Matěj Kloubek
Programování: Lukáš Němeček
Použité technologie: PHP4, MySQL 4, XHTML 1.0 Strict šablony s CSS 2 styly
Zadání: Přepracování statické prezentace do moderní dynamické formy umožňující usnadnění správy obsahu, automatické publikace anotací článků v přehledových sekcích, zvýšení použitelnosti webu, kompletní redesign a optimalizace pro vyhledávače.
Řešení: Pro realizaci zvolených cílů jsme navrhli zcela unikátní redakční systém. Cílem realizace redakčního systému byla:
  • jednoduchost zpracování veškerého obsahu webu,
  • naprostá volnost v budování struktury obsahu a
  • rychlost publikace informací.
V rámci realizace byl adrex.cz rozšířen o interaktivní prvky diskuze u jednotlivých článků. Realizace každé stránky v rámci redakčního systému je provedena s ohledem na přístupnost a použitelnost, včetně výchozí opitmalizace pro SEO.
V rámci nasazení nového systému, proběhla rozsáhlá transformace a vyčištění veškerého obsahu původního portálu včetně datové optimalizace fotografií.
Výsledky nasazení nového systému se projevily již po 1,5 měsíci provozu, kdy portál adrex.cz zaujal povětšinou nejvyšší příčky ve výsledcích vyhledávání na klíčové slova jako: parašutismus, horolezectví, potápění, speleologie a další. Kvalita optimalizačních prvků v rámci systému je také velmi dobře vidět na optimalizaci jednotlivých článků.
Řešení: S adrex.cz plánujeme další rozvoj v oblasti nabízené funkcionality a zejména v podpoře redaktorů při psaní článků s ohledem na optimalizaci pro vyhledávače.

přehled všech referencí