Přeskočit na navigaci

Grafický návrh

THINline » Webdesign » Grafický návrh

Grafický návrh - tvář webu, tvář firmy

Připravíme Vám designově čistou a poutavou grafiku vystihující Váš charakter a předmět činností.

Design webu

Dbáme na eleganci, nápaditost, přehlednost a dobrou použitelnost webu. Máme rádi čistý design, který je intuitivní a umožňuje rychlou orientaci. Rádi vymýšlíme nová řešení, kde můžeme uplatnit náš kreativní přístup.

Součástí zakázky standardně nabízíme realizaci ideálního návrhu s možností dopracování nebo zpracování alternativního návrhu. V praxi máme osvědčeno, že se ve více než 80% projektů uspěje první návrh a nepřistupuje se ani k realizaci alternativního. Na přání zákazníka je možné při realizaci používat i vlastní dodaný návrh.

S naším stylem se můžete detailněji seznámit v referencích.

Korporátní design

Vedle webdesignu, který je naší dominantou, nabízíme také ve spolupráci s partnerským DTP studiem realizaci kompletní korporátní grafiky - tzv. design manuál, který zahrnuje logo, běžné firemní tiskoviny, vizitky, newslettery, propagační grafiku a další vybrané materiály.

Vedle ideálního sladění designu webu i firemní grafiky tak můžeme nabídnout zajištění špičkové kvality výstupů materiálů, díky dohledu a kontrole nad tiskem (zejména barevnost a ostrost na různých materiálech) a dále velmi příznivé ceny. Usnadníme Vám tak práci s organizací a zajištěním tisku.