Přeskočit na navigaci

Správa webu

THINline » Webdesign » Správa webu

Správa a řízení obsah webu

Čím lépe se budete o web starat, tím lepších dosáhne výsledků.

Web od nás si můžete spravovat pohodlně a snadno sami

Weby vytváříme na našem vlastním redakčním systému, který se stará o všechny technické otázky webu a Vám umožňuje profesionálně spravovat obsahu webu i v případě, že jste laik. Redakční systém je optimalizován pro jednoduchost v používání, optimalizaci výstupních stránek pro vyhledávače i pohodlné plánování obsahu.

Váš web díky redakčnímu systému nebude nikdy zastaralý a nikdy nebudete mít svázané ruce v otázkách dalšího rozvoje Vašeho webu.

Obsah webu

Předpokladem úspěšného webu je kvalitní a vždy aktuální obsah. Tvorba webu není jednorázová činnost. S webem je nezbytné pracovat po celou dobu životnosti, zjišťovat chování návštěvníků a rozvíjet obsah webu dle aktuálních potřeb a cílů.

Naše řešení WCMS

Náš WCMS je prověřený sedmiletou praxí, se zkušenostmi z více než 200 implementací. Zaměřujeme se na maximální jednoduchost a přehlednost používání i pro laiky. Typičtí správci námi dodaných webů jsou asistenti marketingových, produktových či obchodních ředitelů - nikoli HTML editoři.

Pro naše WCMS je charakteristická srozumitelnost, přehlednost, nízké provozní náklady a modularita. Na WCMS neustále pracujeme a rozvíjíme jej, abychom Vám mohli vždy poskytnout náskok před konkurencí a výhody posledních novinek v technologiích. WCMS jsme schopni přizpůsobit přesně Vašim potřebám, pomocí nastavitelných parametrů.

Funkcionalita WCMS

WCMS umožňuje pohodlné řízení a aktualizaci webu odkudkoli, kde máte přístup k internetu, bez nutnosti instalace dodatečného programového vybavení - stačí kterýkoli ze současných internetových prohlížečů. Funkcionalita WCMS zahrnuje:

  • Vytváření HTML dokumentů
  • Správa textů, nadpisů, odkazů a dalšího obsahu
  • Správa a automatická editace obrázků
  • Vytváření struktury webu
  • Plánování obsahu webu
  • Dočasné pozastavování jednotlivých částí webu
  • Správa anket, dotazníků apod.
  • Více-uživatelské rozhraní (za různé části webu mohou zodpovídat různí zaměstnanci)