Přeskočit na navigaci

Tvorba www stránek

THINline » Webdesign » Tvorba www stránek

Tvorba www stránek

Aneb pohled pod pokličku zakázkové tvorby www stránek

Tvorba www stránek a www prezentací zahrnuje řadu odborných a specializovaných činností a disciplín, které vyžadují znalosti, praxi a tvůrčí schopnosti.

S rozvojem internetu (měřeno počtem uživatelů, webů i přenesných dat) je tvorba efektivních www stránek stále náročnější na schopnosti webdesignérů, programátorů, editorů a dalších profesí, které s tvorbou www stránek úzce souvisí, čímž se stává tvorba www stránek méně srozumitelná pro běžného uživatele.

Chceme Vám proto přiblížit námi aplikovaný postup a jednotlivé fáze realizace zakázkové tvorby www stránek.

Příprava a výběrové řízení tvorby www stránek

Ve fázi přípravy se seznámíme s klientem, zjistíme jeho potřeby a požadavky, na základě kterých provedeme zhodnocení možnosti realizace cílů klienta, koncepční návrh řešení, návrh rozpočtu a dobu realizace www stránek.

Návrh pak společně upravujeme tak, aby vyhovoval oběma stranám a splňoval detailě cíle realizace. Tvorbu www stránek provádíme na základě smlouvy o dílo se stanoveným termínem a dohodnutou cenou.

Detailní analýza a návrh řešení

Před zahájením samotné tvorby www stránek provádíme sestavení projektového týmu, detailní analýzu a podrobný návrh struktury www stránek formou visio-analýzy. Visio-analýza má za cíl představit co nejvěrněji logiku a budoucí funkcionalitu stavěných www stránek.

V této úvodní fázi vzniká hlavní nápaditost a konkurenční výhody navrhovaných www stránek. Návrh do podrobností konzultujeme s klientem.

Realizace tvorby www stránek

Realizace tvorby www stránek probíhá v navazujících etapách, které jsou průběžně projednávány s klientem tak, aby mohl ovlivňovat průběh tvorby www stránek dle vlastních představ při zachování profesionální úrovně a kvality www stránek.

Vytvářené www stránky tak prochází postupně kreativním zpracováním webdesignéra, přes implementaci námi vyvinutého redakčního systému programátory až po naplnění obsahu a kosmetickým "dočištěním" editorů.

Naše standardní doba tvorby www stránek jsou cca 3 týdny. Nejrychleji jsme www stránky realizovali za 2 dny, složitější projekty mohou trvat i 2-3 měsíce.

Připomínkové řízení a předání webu

Připomínkové řízení proběhne po kompletní realizaci tvorby www stránek. Po zprovoznění jsou www stránky formálně předány klientovi a správa obsahu www stránek zodpovědné osobě, kterou řádně proškolíme.